kwiaciarnia kraków - AN ESTABLISHED KRAKOW FLORIST LEADER                                                                                                                                                                         Kraków, Ul. Chmieleniec 2/LU3

Galeria bukietów

bukiety ślubne - kolekcja 2021

bu

Galeria bukietów 2021 - kwiaciarnia ślubna florees Kraków

 

Dekoracje ślubne Kraków, to galeria przedstawiająca jakie bukiety ślubne z 2021 roku polecamy szczególnie Państwa uwadze.

Wychodząc naprzeciw Państwa zaciekawieniu jako prezentujemy najnowsze trendy w bukietach ślubnych. Rok 2021 to czas na odważne zestawienia kolorystyczne, wzmocnienie efektu wyjątkowymi kryzami z materiałową dekoracją, zwisającymi wstążkami, jak również bukiety w barwach bieli i kremów, delikatnie okraszone girlandami z drobnej zieleni i kwiatów. Proponujemy Państwu kształt łezki, połowy kuli bądź też dysku, jak w przypadku wyjątkowej rosamelii misternie wykonywanej bo powstałej z pojedynczych płatków róży.
Zapraszamy do Galerii!
Kwiaciarnia ślubna Kraków: Florees
W czasie przygotowań do tego wyjątkowego dnia pewnie nie raz zastanawiacie się Państwo nad tym jakie kwiaty do ślubu, jakie są ceny kwiatów na giełdzie kwiatowej, w czym do ślubu w 2021 – my te tematy zgłębiamy na co dzień zatem zapraszamy do kontaktu z nami, by ustalić termin konsultacji we Florees, podczas której wysłuchamy Państwa oczekiwań, ustalimy jaki jest zamysł i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Odwiedzając nas poznacie Państwo wystrój kwiaciarni Ruczaj (Studio Florees mieści się w Krakowie, na Ruczaju, ul. Chmieleniec 2/LU3), poznacie nasz Zespół, a tym samym odkryjecie duszę tego miejsca i przekonacie się Państwo jak wygląda współpraca z nami.

Zapraszamy Państwa do nas także z innych okazji (jak chociażby Święta, Dzień Matki, Dzień Kobiet - bukiety, kompozycje w szkle, rośliny doniczkowe i wiele innych znajdą Państwo w naszej ofercie), jak i bez okazji, bo radość płynąca z obcowania z zielenią i kwiatami to coś czym warto otaczać się codziennie.